Şirket Profili

1999 yılından beri Müşteri Sadakat ve Ödül Puan Hizmetleri sunan, BIGGPLUS grubunun amiral gemisi Sanal Mağaza, LOYALTY alanında Türkiye'deki global kriterlere uyan tek yetkin ve uzman kuruluştur.

Hizmetlerini Kavacık'ta 800 m'ilik merkez ofisi ve Kartal Samandıra'daki 10.000 m'ilik kapalı alana sahip Lojistik Merkezinden gerçekleştiren Sanal Mağaza ve BIGGPLUS grubunda 120 kişi çalışmaktadır.

  Müşteri Sadakat Programları

Müşteri Sadakat Programları pazarında lider konumda olan Sanal Mağaza, geleneksel uygulamaların yanı sıra, müşterilerine online, mobil ve sosyal medya içerikli sadakat programları sunar.
Sanal Mağaza/nın seçkin müşterileri arasında Lufthansa, Kraft, Marshall, AVON, Polisan, Aras Puantum, Coca Cola, Philip Morris, P&G, Unilever, Corio, Hayat Kimya, BP gibi Türkiye'nin dev firmalarını sayabiliriz.

  Sadakat ve Ödül Puan Proje Yönetimi

Söz konusu bir Sadakat Programı olduğunda önce müşterimizi dinleriz, sonra müşterimiz ile birlikte firmasına en uygun programı dizayn eder, çözümümüzü sunar ve sahada uygulamasına geçeriz.

  Ödül Puan Proje Yönetimi

Her kurumsal müşterimiz için bir Proje Yönetmeni atarız ve bu Proje Yönetmeni vasıtasıyla Ödül Puan Projesini başarıyla yönetiriz. Programı hayata geçirirken gerekirse fiziki basılmış ödül katalogları üzerinden offline, gerekirse Dinamik Reward Portaller üzerinden online hizmetler sunar, müşterilerin mümkün oldukça daha fazla hediye çeşidine erişmesini sağlarız.

  Kaliteli Ürünler, Saygın Markalar

Sanal Mağaza hem Müşteri Sadakat Programları hem de internet satışlarında, aralarında Philips, Apple, Vestel, Canon, Korkmaz, Arzum ve On-Net Worldwide Products gibi 500'den fazla saygın tedarikçi firma ile çalışmakta ve yüzbinlerce ürünü kurumsal ve bireysel kanalda mikro dağıtım ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

  Lojistik ve Depolama

Sanal Mağaza, tüm kurumsal müşterilerinin lojistik ve depolama ihtiyaçlarına hizmet verir. Bu amaçla 2008 senesi başında farklı noktalardaki lojistik depolarını birleştirmiş, bunları 10.000 m'ilik Kartal Samandıra Lojistik Merkezi'nde tek bir çatı altında toplamıştır.

  Projeler Çağrı Merkezi

Günümüz iş hayatında başarıya ulaşmanın bir yolu da müşterilerle doğru iletişimi sağlamaktır.
Müşteri Sadakat Programları özelinde kendini geliştirmiş Sanal Mağaza, Çağrı Merkezi Hizmetleri kapsamında, projelere özel numara ayrılması, konuşmaların kayıt altına alınması, inbound & outbound çağrı raporlaması, SMS gönderimi, 200 hattan oluşan IVR tabanlı sistem üzerinden puan ve sevkiyat sorgulama servislerini sağlar. Sevk ve teslim zamanlama raporları, sipariş bazında gelen ürün raporları, Çağrı Merkezi raporları, SMS raporları, iade raporları, fatura raporları hizmetlerimizin arasındadır.

89
AKTİF PROJE
10045722
MUTLU MÜŞTERİ
753
AKTİF KULLANICI
1225432
ADET HEDİYE